Časté otázky

E-shop funguje 24 hodín denne a 7 dni v týždni, to znamená, že objednávky môžete posielať kedykoľvek počas celého dňa.
Spracovanie víkendovej objednávky prebehne nasledujúci pracovný deň v čase od 8.00 do 16:00 hod.

Telefonovať môžete počas pracovných dní od 08.00 do 17:00 na našu linku:
0915 815 016
0917 581 946 
prípadne zašlite otázku e-mailom na adresu info@desport.sk alebo využite Chat na našej stránke.

Na vašu otázku odpovieme v najkratšom možnom termíne, prípadne vás budeme kontaktovať telefonicky.

100% tovaru, ktorý ponúkame na e-shope máme skladom. Občas však môže nastať situácia, že sa tovar nepodarí dohľadať,  alebo sa medzičasom, kým prebehne synchronizácia feedu, tovar predá na predajni. Tomu bohužiaľ nevieme zabrániť, ale stáva sa to výnimočne.
To znamená, že Vami objednaný tovar bude doručený hneď ako to bude možné. Produkty, ktoré Vám stránka zobrazuje sú zväčša dostupné. V prípade, že ste videli tovar na e-shope a po následnom zhliadnutí  sa Vám už nezobrazí je to preto, že je momentálne  vypredaný. Avšak hneď ako bude dostupný a naskladnený sa zobrazí aj na e-shope.  Ak si však nie ste istí, využite naše infolinky a pýtajte sa.

Áno, tovar je možné objednať aj bez registrácie, avšak vďaka registrácií získate viacero výhod .

 • jednoduché a rýchle objednávanie tovaru – stačí zadať e-mailovú adresu a heslo;
 • automatické doplnenie Vašich rôznych dodacích adries, Vašej fakturačnej adresy;
 • môžete spravovať Vaše osobné údaje, adresy, e-mailovú adresu a heslo;
 • prehľad aktuálnych a minulých objednávok

Zriadenie osobného účtu:

Ak ešte nemáte vytvorený osobný účet, kliknite, prosím na pätu stránky, na možnosť Prihlásenie zákazníka – zvoľte možnosť „Registrácia“.

V zobrazenom formulári zadajte Vaše údaje a kliknite na “Registrovať sa”. Vaše údaje budú v šifrovanej podobe prenesené do nášho systému. Ďalšie informácie o ukladaní údajov a šifrovaní pri prenose dát nájdete v sekcii Zásady ochrany osobných údajov.

Prihlásenie

Ak máte vytvorený osobný účet, kliknite, prosím na pätu stránky, na možnosť Prihlásenie zákazníka – zvoľte možnosť „Prihlásenie“.

V zobrazenom formulári zadajte Vaše údaje a kliknite na “Prihlásiť”.

Po prihlásení budete presmerovaní na nástenku. Na nástenke svojho účtu si môžete prezrieť svoje nedávne objednávky, upraviť fakturačné a doručovacie adresy a zmeniť svoje heslo a osobné informácie.

Odhlásenie

Ak sa chcete odhlásiť, kliknite vo svojom účte na nástenke tlačidlo “Odhlásiť”.

Vaše heslo

Požiadavky:
Vaše heslo by malo mať aspoň 12 znakov. Aby bolo heslo silnejšie, použite veľké a malé písmená, čísla a znaky ako napríklad ! ” ? $ % ^ & ).
Dbajte na to, aby sa k Vášmu heslu nedostala neoprávnená tretia osoba.
Zmena hesla
Heslo si môžete vo Vašom osobnom účte zmeniť v sekcii Moje prístupové údaje.
Zabudli ste heslo? Jednoducho si vyžiadajte nové:
– Kliknite prosím na pätu stránky, na možnosť Prihlásenie zákazníka – zvoľte možnosť „Prihlásenie“.

V zobrazenom formulári kliknite na „Stratili ste heslo?“

V ďalšom okne zadajte Vašu e-mailovú adresu a zakliknite možnosť „Obnova hesla“ .

– Na Vašu e-mailovú adresu Vám príde odkaz pre vytvorenie nového hesla.

Cena za poštovné a balné sa účtuje nasledovne: Slovenská pošta, DPD

doručenie – Slovensko
– 04,50€ pri nákupe do 65€ s DPH
– 00,00€ pri nákupe nad 65€ s DPH

doručenie – Česká republika
– 09,00 € pri nákupe do 120€  s DPH
– 00,00 € pri nákupe nad 120€ s DPH

doručeniePoľsko
– 15,00 € pri nákupe do 120€  s DPH (doručenie DPD)
– 17,00 € pri nákupe do 120€  s DPH ( doručenie  Slovenská pošta)
– 00,00 € pri nákupe nad 120€ s DPH

doručenie – Maďarsko
– 17,00 € pri nákupe do 120€  s DPH
– 00,00 € pri nákupe nad 120€ s DPH

Poštovné uhradíme namiesto vás pri objednávke v rámci Slovenskej republiky od 65 € vyššie. Pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko platí poštovné zdarma pri nákupe nad 120 €.

Tovar bude kupujúcemu doručený podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho, a to v nasledujúcich lehotách:

 • tovar, ktorý je skladom, bude doručený najneskôr do 5 pracovných dní odo dňa doručenia potvrdenia objednávky kupujúcemu
 • tovar, ktorý nie je skladom, bude doručený najneskôr do 30 dní odo dňa doručenia potvrdenia objednávky kupujúcemu

 

Zvyčajne expedujeme nasledujúci pracovný deň po vytvorení objednávky.  
Ak ste si vybrali osobný odber, Vaša objednávka bude  v našich predajniach pripravená na prevzatie najneskôr nasledujúci pracovný deň. O Vašej objednávke pripravenej na prevzatie Vás budeme informovať.

Ak potrebujete v objednávke čokoľvek zmeniť, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo emailom a objednávku Vám zmeníme. Objednávku je možné zmeniť len pred jej prevzatím dopravcom. O odovzdaní objednávky dopravcovi budete informovaní e-mailom.

Mobil:  0915 815 016/ 0917 581 946

E-mailinfo@desport.sk

Stav svojej objednávky môžete sledovať po prihlásení sa do vášho účtu. Po vyskladnení Vašej objednávky zašleme na vašu e-mailovú adresu e-mail o vyskladnení  zásielky.

Áno, ak ste v práci počas dňa a chcete, aby vám kuriér doviezol objednávku tam, môžete  pri vypĺňaní objednávkového formulára využiť možnosť doručenia na inú adresu ako fakturačnú.

Zakúpený tovar môžete bez udania dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia zásielky vrátiť. Následne vystavíme dobropis  a peniaze Vám zašleme rovnakým spôsobom, aký ste použili pri platbe, prípadne iným požadovaným spôsobom , na ktorom sa dohodneme.

Okolnosti vrátenia tovaru upravujú všeobecné obchodné podmienky. Adresa prevádzky/predajne, na ktorú balík zašlete je: D-Šport, ul. Miestneho priemyslu 1248, 029 01 Námestovo

Zvyčajne áno, ale niekedy sa ceny môžu líšiť, pretože že na internete sa musíme vysporiadať s oveľa väčšou konkurenciou, než pri predajniach v meste alebo v okolí, avšak medzi cenami je len minimálny rozdiel. Ak by ste však prišli do predajne za účelom kúpy tovaru na základe zhliadnutia na internete, dostanete ho za internetovú cenu.

Tovar zakúpený z e-shopu www.desport.sk  môžete reklamovať osobne v pracovných dňoch od 8:00 hod. do 19:00 hod. v prevádzke/predajni predávajúceho na adrese: D-Šport, ul Miestneho priemyslu 1248, 029 01 Námestovo, alebo písomným podaním odoslaným na adresu prevádzky/predajne uvedenú vyššie.

Tovar odosielame ku konkrétnemu odberateľovi na posúdenie.

Je to len na Vás, kedy sa rozhodnete tovar reklamovať. Chybu však odporúčame reklamovať čo najskôr. Uvedomte si, že aj keď tovar nepoužívate, záručná doba stále beží.

Tovar je kupujúci – teda Vy povinný vrátiť úplný, s kompletnou dokumentáciou, s dokladom o zakúpení,  nepoškodený a čistý, ak sa dá aj s originálnym obalom, v stave a hodnote, v akom ste tovar prevzali, najneskôr do 14 kalendárnych dní po odstúpení od kúpnej zmluvy.

Peniaze Vám budú vrátené spravidla do 7 dní, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy nám bolo doručené Vaše odstúpenie od kúpnej zmluvy, zväčša po doručení vráteného tovaru vystavujeme dobropis a následne zasielame späť peniaze. Upozorňujeme Vás, že nie sme Vám  povinní vrátiť platby pred tým, ako nám je tovar doručený alebo kým nám  nepreukážete zaslanie tovaru späť.

Ak ste sa rozhodli pre výmenu tovaru, dodržujte prosíme tieto podmienky:

 • tovar nám zašlite najneskôr 14. deň po prevzatí zásielky
 • tovar musí byť úplný, s kompletnou dokumentáciou, s dokladom o zakúpení,  nepoškodený a čistý, ak sa dá aj s originálnym obalom, v stave a hodnote, v akom ste tovar prevzali
 • do zásielky priložte vyplnený formulár, ktorý nájdete v päte našej stránky (vytlačte si ho a vyplňte čitateľne perom)
 • vo formulári uveďte prosím požadovaný tovar (farbu, veľkosť, iný tovar), za ktorý ho chcete vymeniť
 • tovar neposielajte na dobierku, bude Vám doručený späť
 • náklady na poštovné od Vás hradíte vy
 • vymenený tovar Vám obratom pošleme na vašu adresu

Spôsob doručenia si môžete vybrať sami – kuriérskou službou DPD, Slovenskou Poštou, alebo môžete si zvoliť aj osobný odber na predajni.

Objednávka mimo Slovenskej republiky je možná a radi vám ju vyskladníme, máte na výber doručenie Slovenskou Poštou alebo kuriérskou službou DPD (poplatky sú zverejnené vo VOP).

Najpohodlnejšie je to prostredníctvom e-shopu, ale dá sa samozrejme aj e-mailom alebo telefonicky. Všetky kontakty nájdete tu. ( viď nižšie)

Objednávka je platná od jedného kusa objednaného tovaru.

Stornovať objednaný tovar (odstúpiť od zmluvy pred prevzatím tovaru) máte právo do 24 hodín od prijatia potvrdenia o objednávke, ideálne čím skôr telefonicky alebo e-mailom na adresu desport@desport.sk

 

V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov, pripomienok nás neváhajte kontaktovať.
Radi Vám pomôžeme.

Prevádzka/predajňa : D-Šport, ul. Miestneho priemyslu 1248, 02901 Námestovo